ISTME PARANDUS


Professionaalne istmete remont: taastamine ja uuendamine.


Meie juures saate kindel olla kvaliteetses ja usaldusväärses istmete remondis, mis hõlmab endas kulumisega detailide väljavahetamist istmetel. Üks levinumaid probleeme on eraldi istmeosade kulumine, samal ajal kui ülejäänud osa istmest näeb välja laitmatu.

Pakume sellele probleemile lahendust, asendades kulunud detailid uutega, mis vastavad originaali värvile ja tekstuurile. Meie töö tulemusena on visuaalselt märkamatud muutused, tänu millele taastatud istmed näevad välja nagu uued. Meie meeskond tagab kvaliteetse töö ja maksimaalse rahulolu tulemusega.

Fotol näete meie kvaliteetse istmete remondi protsessi erinevate autotootjate, nagu Toyota, Renault, Mercedes, BMW ja teised, jaoks. Oleme spetsialiseerunud kulunud istmete detailide väljavahetamisele, et taastada teie auto mugavus ja esteetika.

Hinnaarvestuse saamiseks või rohkem teavet meie teenuste kohta saatke meile fotod WhatsAppi või muul teile mugaval viisil. Meie spetsialistide meeskond on alati valmis aitama teil taastada oma istmete ideaalne välimus ja funktsionaalsus.


Veenduge ise meie teenuste kvaliteedis – pöörduge meie poole professionaalse istmete remondi ja uuendamise jaoks!

KUIDAS KASUTADA MEIE TEENUSEID
Teie mugavuse huvides on esialgne sissekanne.
Selgitage küsimusi rooli vöökohalt, küsige nõu ja tellige telefoni teel

+372 56763996 Tel Viber