VEETEHNIKA

1. Jahtide ja paatide ümberpolsterdamiseks kasutavad meie meistrid materjale, mida eristavad mitte ainult kõrge kulumiskindlus, vaid ka võime taluda kõrget niiskust, mis on sellistes ruumides vältimatu. Kui seda ei võeta arvesse, hakkab aja jooksul teie stiilselt sisustatud salongi pehme mööbel kopitanud lõhna eritama ja siis seest lihtsalt mädanema. Seetõttu kontrollitakse kõiki materjale hoolikalt.

2. Seejärel on aeg koostada teiega kokku lepitud kujundusprojekt, mis ühendab kõik teie ideed jahi või paadikabiini mugavuse ja ilu kohta.

3. Kui teie paat ei saa tulla meie juurde vajalikke mõõte võtma, on võimalik, et meistrid jõuavad Teie poolt määratud kohta ja kellaajal.

4. Lisaks, kui meistrimehed hiljem kohapeal ei tööta, võivad nad ka lahkuda, et teie veesõiduki teatud elemendid – näiteks tugitool, diivan, armatuurlaud või rool – lahti võtta.

5. Vajadusel on salongi sisemuse taastamise käigus võimalik ka mööbli osaline lahtivõtmine. Samal ajal eemaldatakse sellelt vana polster, mis seejärel õmblustest rebitakse, et tulevastele polstrielementidele muster teha.

6. Eraldi lõikeosad õmmeldakse kokku ning vajadusel vahetatakse diivanite ja tugitoolide täitematerjal.

7. Seejärel teostatakse liitmik ja selle lõplik kinnitamine spetsiaalsete liitmike abil.

8. Seejärel tagastatakse mööbel teie laeva sisemusse.

PS Võimalusel,lisa pilt,millest soovid tööd teostada.
KUIDAS KASUTADA MEIE TEENUSEID
Teie mugavuse huvides on esialgne sissekanne.
Selgitage küsimusi rooli vöökohalt, küsige nõu ja tellige telefoni teel

+372 56763996 Tel Viber